Firma
Biuro Rachunkowo-Podatkowe FISKAL jest prywatną firmą , działającą na rynku od stycznia 1994 roku. Naszą domeną są usługi księgowo-podatkowe oraz kadrowo-płacowe w szerokim zakresie. Powstanie firmy wynikło z zapotrzebowania rynku na kompleksowe wysokiej jakości porady podatkowe oraz usługi księgowe.
Firma

Profil działalności biura jest bardzo szeroki i wynika z wieloletniego doświadczenia oraz z propozycji i uwag zgłaszanych przez naszych klientów. Głównym celem biura jest realizowanie tych oczekiwań na terenie Trójmiasta i okolic . Z dużym powodzeniem wychodzimy również poza rynek lokalny .

 

Nasza działalność jest szczególnie przydatna właścicielom małych i średnich firm , którym trudno jest nadążyć za stale zmieniającymi się przepisami podatkowymi. Niemniej jednak korzyści płynące z outsorcingu usług , zwłaszcza księgowych oraz kadrowo-płacowych doceniają również właściciele wielkich korporacji.

Swoją pracę wykonujemy rzetelnie w oparciu o aktualne przepisy ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych oraz kodeksów pracy i spółek handlowych, na co posiadamy liczne referencje.

 

Usługi prowadzimy komputerowo w oparciu o posiadane legalne oprogramowania do prac księgowych, płacowych i kadrowych. W trosce o bezpieczeństwo danych sporządzamy ich bieżącą archiwizację. 

Firma
Posiadamy niezbędne licencje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych:
  • Licencję Doradcy Podatkowego – nr wpisu 06447
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu doradztwa podatkowego
  • Certyfikat kwalifikowany do podpisu elektronicznego

Zespół

zobacz pełny kontakt

ul. Świętojańska 101/1 i 101/2
81-381 Gdynia

tel. 58 660 34 20

biuro@fiskalgdynia.pl

ul. Świętojańska 101/1 i 101/2
81-381 Gdynia

tel. 58 660 34 20

biuro@fiskalgdynia.pl